Kullanım Koşulları | UpLearner

KULLANIM KOŞULLARI

UpLearner’un misyonu, dil eğitimiyle farklı insanlara, kültürlere ve hayata bakışınızı genişletmektir. Kurs, çalışma kitabı, egzersiz ve diğer tüm hizmetlerimizi de bu misyon doğrultusunda hazırlamaya gayret ediyoruz. UpLearner’da sunduğumuz eğitim modelinin, geniş bir kitle skalasına da hitap ederek dil öğrenimi için en iyi öğrenme yöntemi olduğuna inanıyoruz.

UpLearner’da hem sizlerin hem de bizlerin güvenliğini sağlamak ve korumak amacıyla bazı kurallar oluşturmanın önemli olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda UpLearner platformumuzu kullanırken riayet etmemiz gereken kurallar aşağıda yer alır.

Akademiye Kayıt Olma

UpLearner’da bir eğitime kayıt olduğunuzda UpLearner size bir kullanım lisansı sağlar. UpLearner platformu ve Hizmetler aracılığıyla kursu görüntülemek için bir lisans alırsınız ve bu kaydın lisans sahibi yine UpLearner’dur. Kurslar size satılmaz; kursların lisansı verilir. Bu lisans, size kursu herhangi bir şekilde yeniden satmaya (hesap bilgilerini bir alıcıyla paylaşmak veya kursu yasa dışı indirmek ve torrent sitelerinde paylaşmak dahil) yönelik hiçbir hak vermez. UpLearner’da sunulan tüm içeriklerin hakkı Türkiye Cumhuriyet’i kanunlarınca korunmaktadır.

UpLearner tarafından imzalanmış yazılı bir sözleşmede aksine açıkça izin vermiş olmadığımız sürece hiçbir ürün ve/veya hizmetimizi çoğaltamaz, yeniden dağıtamaz, iletemez, devredemez, satamaz, yayamaz, kiralayamaz, paylaşamaz, kiraya veremez, değiştiremez, uyarlayamaz, düzenleyemez, türev eserlerini oluşturamaz, alt lisansını veremez veya başka bir şekilde aktaramaz ya da kullanamazsınız.

Hesaplarınız

Satın alma ve bir kursa katılma dâhil olmak üzere platformumuzdaki birçok etkinlik için bir hesabınızın olması gerekir. Hesabınızı oluşturmak ve bulundurmak için geçerli bir e-posta adresi dâhil olmak üzere doğru ve eksiksiz bilgiler sağlamalı ve sağlamaya devam etmelisiniz. İzniniz olmadan hesabınızı kullanan birinin neden olduğu hasar veya zarar (bize veya başka birine) dâhil olmak üzere hesabınızın ve hesabınızda olan her şeyin tüm sorumluluğu size aittir. Bu, şifreniz konusunda dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir.

Hesabınızı bir başkasına devredemez veya başkasının hesabını izinsiz olarak kullanamazsınız. Bir hesaba erişim talep etmek için bizimle iletişime geçerseniz söz konusu hesap için oturum açma kimlik bilgilerini bize sağlayamadığınız takdirde bu erişimi size sunmayız. Bir kullanıcının ölmesi halinde söz konusu kullanıcının hesabı kapatılır.

UpLearner’un Hakları

Web sitemiz, mevcut ve gelecekteki uygulamalarımız, API'larımız, veritabanlarımız ve çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın Hizmetler aracılığıyla gönderdikleri veya sundukları içerikler dâhil olmak üzere UpLearner platformu ve Hizmetlere ilişkin her türlü hak ve menfaat, UpLearner ve lisans sahiplerinin münhasır mülkiyetindedir ve öyle kalacaktır.

UpLearner’da sunulan tüm egzersiz, çalışma kitabı, eğitim videoları, sözlükteki ses kayıtları ve sizlere hizmet sunmak amacıyla geliştirdiğimiz egzersiz, sözlük, kelime çalışma programı ve diğer yazılımlarımızın tüm hakları, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır. Bu kanun kapsamında UpLearner tarafından açıkça yazılı olarak izin almadıkça, yukarıda belirtilen ürün ve hizmetlerimizin paylaşılması, çoğaltılması, değiştirmesi, dağıtılması, her türlü işaret, ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletilmesi ve yayımlanması kesinlikle yasaktır. Aksi halde, cezai yaptırıma tabii tutulacaktır.

Ödemeler

Satın aldığınız kursların ücretlerini ödemeyi kabul edersiniz ve bu ücretler için banka ya da kredi kartınızdan para çekmemize veya başka ödeme şekillerini işlememize yetki verirsiniz. UpLearner, ülkenizdeki en uygun ödeme yöntemlerini size sunmak ve ödeme bilgilerinizi güvende tutmak için üçüncü taraf ödeme işleme iş ortaklarıyla birlikte çalışır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Sözleşmemizi kontrol edin.

Bir satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde geçersiz ya da yetkisiz bir ödeme yöntemi kullanmamayı kabul edersiniz. Ödeme yönteminiz başarısız olursa ve kaydolduğunuz kursa erişmeye devam ederseniz bizden bildirim aldıktan sonra otuz (30) gün içinde ilgili ücretleri bize ödemeyi kabul edersiniz. Yeterli ödeme almadığımız kurslara erişimi engelleme hakkını saklı tutarız.

Ürün İadesi

UpLearner’da satışı yapılan her türlü ürün ve hizmet niteliği itibariyle iade edilemez. Bu tür kopyalanabilir yazılım ve programlar, çalışma kitapları ve egzersizler, eğitim videoları ve egzersizler için cayma hakkı kullanılamaz. Daha fazla bilgi için Mesafeli Satış Sözleşmemizi kontrol edin.

Politika Değişiklikleri

Bu Gizlilik Politikamızı zaman zaman değiştirebiliriz. Ancak sizlerin açık izni olmaksızın, bu Gizlilik Politikası kapsamındaki haklarınıza kısıtlama getirmeyiz. Önemli değişiklikler yapmamız halinde, daha dikkat çekici bir bildirim sağlarız (belirli hizmetler için Gizlilik Politikası değişikliklerine dair e-posta bildirimi gibi).

Bizimle İletişim Kurma

UpLearner platformuna kayıt yaparken veya ürün ve hizmetlerimizi satın alırken karşılaştığınız herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçmenizin en kolay yolu, UpLearner Destek Ekibi'ne başvurmaktır.

UpLearner - uplearner.org